JAKĄ KSIĄŻKĘ KUPIĆ? lub JAKĄ KSIĄŻKĘ WYPOŻYCZYĆ?

JAKĄ KSIĄŻKĘ KUPIĆ? lub JAKĄ KSIĄŻKĘ WYPOŻYCZYĆ?

Wiemy, że dbacie o swoje dzieci, o ich wszechstronny rozwój, zatem czytacie i kupujecie lub wypożyczacie im książki. Do tych z Was którym kiedykolwiek zdarzyło się stanąć przed pytaniami, JAKĄ KSIĄŻKĘ KUPIĆ? lub JAKĄ KSIĄŻKĘ WYPOŻYCZYĆ? kierujemy spotkanie adresowane dla dorosłych. Chcemy Wam podpowiedzieć, co warto dzieciom prezentować z kierowanej do nich literatury, na co warto przeznaczyć czas i pieniądze, a także, do czego już obecną w domu książkę możecie wykorzystać.

Podpowiadać będzie Lucyna Brzezinska-Eluszkiewicz, filolog polski wykształcona również pedagogicznie i przez lata dokształcająca się w zakresie literatury dla dzieci i pedagogiki twórczości. Postara się poprowadzić spotkanie tak, by nie nudzić 🙂 Nie pominiemy żadnej grupy  wiekowej dzieci.  Spróbujemy też działać, zgodnie z zasadą #czytanieidziałanie. Oczywiście zapraszamy z dziećmi. W tym czasie jak Wy  będziecie pochłaniać wiedzę, animatorzy z Kogla Mogla zajmą się Waszymi pociechami.

Zapisujcie się, RODZICE, DZIADKOWIE, NAUCZYCIELE PRZEDSZKOLI LUB KSZTAŁCENIA ZINTEGOWANEGO, zapisy: biuro@nowe-pokolenie.pl,  w temacie wpisujcie: DOROŚLI

WSTĘP WOLNY 

Zajęcia są organizowane przez Fundacja Nowe Pokolenie Bydgoszcz dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, a obmyślane i prowadzone przez Lucyna Brzezinska-Eluszkiewicz.
Honorowy patronat sprawuje Kujawsko- Pomorski Kurator Oświaty, Pan Marek Gralik.

DO ZOBACZENIA

GDZIE: Kawiarnia KOGEL MOGEL ul. A. G. Siedleckiego 10

KIEDY : 12 października (czwartek) godz. 17:00

WSTĘP WOLNY
Prosimy zapisywać się pod adresem email: biuro@nowe-pokolenie.pl