Październik też może być piękny! Szczególnie jeżeli zapiszecie się na zajęcia do Domu Edukacyjno-Kulturalnego Regnum

Październik też może być piękny! Szczególnie jeżeli zapiszecie się na zajęcia do Domu Edukacyjno-Kulturalnego Regnum

W tym miesiącu zapraszamy Was do skorzystania z szerokiej oferty zajęć dla dzieci w każdym wieku. Maluszki z Rodzicami mogą skorzystać z aż trzech rodzajów zajęć:

 • Muzyczne zabawy z Petronelą (1-1,8) – Dzieci z rodzicami będą mieć okazję do wspólnego muzykowania, grając na prostych instrumentach, czy też wspólnie rytmizując wierszyki i powiedzenia. Nie zabraknie również relaksujących i wyciszających zabaw. Zajęcia prowadzi nasza niezastąpiona Pani Kasia. Czekamy na Was 3 października o godz. 17:10. ZAJĘCIA BEZPŁATNE!
 • Rytmika (1,8-3 lata) – zapraszamy do nowopowstałej grupy, którą poprowadzi nasza wszechstronnie uzdolniona Pani Justyna- studentka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, absolwentka Wydziału Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, miłośniczka gry na skrzypcach. Zajęcia z Panią Justyną będą dla Ciebie i Twojego wspaniałą przygodą. ZAJĘCIA BEZPŁATNE!

Przedszkolaki, które lubią aktywne zajęcia mogą przyjść na taniec lub karate. Grupa taneczna „Iskierki” zaprasza dzieci w wieku 3-4 lata (02.10, godz. 16:00) oraz 5-6 lat (04.10, godz. 16:00). Na pasjonatów wschodnich sztuk walki czekamy 9 października o godz. 16:30. Do zapisów zachęcamy dzieci w wieku 4-6 lat. ZAJĘCIA BEZPŁATNE!

Dzieci w wieku szkolnym (7-12 lat) również zapraszamy na zajęcia taneczno-sportowe. Zajęcia karate odbędą się 9 października o godz. 17:20- ZAJĘCIA BEZPŁATNE! Taniec dla dzieci w promocyjnej cenie: 12zł zamiast 17zł w poniedziałek 2 października, godz. 17:00.

ZAPISY:

 • budynek Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka”
  ul. A. G. Siedleckiego 12
  od poniedziałku do czwartku w godz. 11:00-19:00
  piątek 10:00-18:00
 • telefonicznie: 793 101 280, 52 371 10 51
 • mailowo: fundacja@nowe-pokolenie.pl

Chcesz być zawsze na bieżąco? Znajdź nas na facebooku J
https://www.facebook.com/Dom-Edukacyjno-Kulturalny-Regnum-1295208667285880/

Środki pozyskane z organizacji zajęć popołudniowych przekazujemy na działalność charytatywną Fundacji Nowe Pokolenie, która jest organem prowadzącym Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum. Jednym z najważniejszych wydarzeń są Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne Radosne Serca. Jest to projekt skierowany do utalentowanych dzieci i młodzieży z całej Polski, głównie z Domów Dziecka, którzy przez 12 dni ciężkiej pracy przygotowują się do wielkiego widowiska. Dwa ostatnie spektakle („Piotruś Pan” w 2016r. i „Alicja w Krainie Czarów” w 2017r.) cieszyły się ogromnym zainteresowanie i zgromadziły komplet widzów. Wierzymy, że ciężka praca się opłaca i warto inwestować w rozwój artystyczny młodego pokolenie.

W naszej stałej ofercie znajdziecie jeszcze więcej interesujących zajęć, np. nauka języków obcych, nauka gry na instrumentach, zajęcia terapeutyczne i plastyczne.

Pamiętaj, Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum to królestwo rozwoju zainteresowań, poszukiwania pasji, odkrywania talentów!