Anoreksja

Anoreksja

Witam wszystkich Bydgoszczan!:)

Od dwóch lat jestem związana z Bydgoszczą. Kończę licencjat na UKW i w późniejszym czasie zamierzam zamieszkać w Bydgoszczy na stałe.

Mam 21 lat i na początku roku podjęłam walkę z anoreksją. Zachorowałam w ubiegłym roku i moja waga spadła prawie o 20 kg. Do tego, aby powiedzieć o tym głośno zbierałam się pół roku, jednak wreszcie mam w sobie tyle siły, żeby opowiedzieć swoją historię i POMÓC innym osobom, które może dotknąć ta choroba, lub już z nią walczą. Jestem osobą bardzo ambitną i łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi, więc jestem przekonana, że uda mi się trafić do dziewczyn, które potrzebują wsparcia. Ja żyję i wracam do zdrowia dzięki mojej cudownej rodzinie i wspaniałym przyjaciołom, jednak nie każdy ma tyle szczęścia, więc chcę pomoc innym zapobiec tragedii.
Dodaję również, że moim sposobem na radzenie sobie z trudnościami jest bieganie. Obecnie przygotowuję się do pierwszego półmaratonu, a w przyszłym roku chcę „zaatakować” Koronę Półmaratonów Polskich i w ten sposób nagłaśniać problem anoreksji i zaburzeń odżywiania. Z każdym dniem walczę o lepsze jutro dla samej siebie i staram się niwelować konsekwencje tej paskudnej choroby. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc w nagłośnieniu sprawy, poprzez udostępnienia, czy polubienia.
Jeśli ktoś nie jest zainteresowany bardzo proszę zwyczajnie zignorować mój post i uszanować moją sytuację.

Pozdrawiam serdecznie!:)
https://web.facebook.com/biegiempozdrowie/