Przyjdź do Przedszkolnej Chatki na ostatnie w tym roku spotkanie dla przyszłych przedszkolaków

Przyjdź do Przedszkolnej Chatki na ostatnie w tym roku spotkanie dla przyszłych przedszkolaków

Mamo, Tato! Twoje dziecko niedługo zacznie uczęszczać do przedszkola i chcesz je do tego właściwie przygotować? Chcesz spędzić z nim sobotnie przedpołudnie w sposób twórczy i kreatywny? Przyjdź do Przedszkolnej Chatki na ostatnie w tym roku spotkanie dla przyszłych przedszkolaków.

Rodziców, którzy jeszcze się zastanawiają nad wyborem przedszkola, pragniemy zaprosić na kolejną edycję DRZWI OTWARTYCH. 20 maja zachęcamy obecne i przyszłe przedszkolaki oraz ich Rodziców do wspólnej zabawy.  Do wyboru 12 różnych bloków tematycznych. Będą zabawy plastyczne, muzyczne, ruchowe i edukacyjne. Tego dnia poruszymy najgłębsze pokłady kreatywności drzemiące w każdym dziecku. Oczywiście będzie też czas na swobodną zabawę w sali oraz na rozmowy z naszymi nauczycielami, którzy wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania.  Dla każdego małego Gościa przygotowaliśmy poczęstunek oraz niespodziankę J

Nasze przedszkole prowadzi także oddział zerówkowy, który jest wyposażony w tablicę multimedialną oraz bogatą bazę dydaktyczną. Dzieci mogą uczestniczyć w wielu programach autorskich naszych nauczycieli, które odpowiednio przygotują Twoje dziecko do edukacji w szkole.

Pamiętaj, że Przedszkolna Chatka to miejsce szczególne – to jedyne przedszkole w naszym mieście o profilu teatralno- muzycznym prowadzone przez organizację pożytku publicznego o charakterze non profit – Fundację Nowe Pokolenie, która skupia się na rozwoju talentów dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Kiedy: 20.05.2017r.
Godzina: 10:30-12:30
Gdzie: Przedszkole Niepubliczne Przedszkolna Chatka (ul. A.G. Siedleckiego 12, Osiedle Wyżyny)
Dla kogo: Dzieci od 2 do 6 lat z Rodzicami
Szczegółowe informacje: http://www.przedszkolnachatka.pl/drzwi-otwarte-2017_dla-rodzicow_przedszkole
 Kontakt telefoniczny: 604 629 916 lub 52 371 10 51

ZAPRASZAMY!!!!