Kino Kobiet i roztańczone „La La Land” w kinach Helios!

Kino Kobiet i roztańczone „La La Land” w kinach Helios!

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na najbliższą odsłonę filmowego cyklu dla Pań oraz obsypany nagrodami zjawiskowy musical! Już 20, 22 lub 23 lutego (w zależności od wybranego kina Helios) na Panie czeka moc atrakcji podczas niepowtarzalnych seansów Kina Kobiet z roztańczonym i pełnym miłosnych wzniesień filmem „La La Land”!

Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli – Sebastiana (Ryan Gosling) i Mii (Emma Stone), którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbiznesie.

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

Filmowe spotkania z cyklu Kino Kobiet to miła chwila relaksu w towarzystwie mamy, siostry czy przyjaciółki, specjalnie wybrany na tę okazję tytuł i pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych prezentów. Do zobaczenia 20, 22 lub 23 lutego w kinach Helios w całej Polsce! 

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 42 kinami mającymi łącznie 233 ekrany i ponad 47 tysięcy miejsc. Sieć kin Helios jest w 100% scyfryzowana. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl), radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda) i telewizji (współwłaściciel kanału filmowego Stopklatka TV). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska podczas XXV edycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands 2015/16 w kategorii KINA.