Na co do kina?

Na co do kina?

Już w najbliższy piątek 17. lutego w Multikinie będzie można zobaczyć premierowo: Był sobie pies”, „PolandJa”, „Milczenie” oraz „Lekarstwo na życie”.

Ponadto z radością informuję, że rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na film „Piękna i bestia”, który wejdzie na ekrany kin 17. marca br.

22 lutego widzowie będą mogli zobaczyć przedpremierowo komedię romantyczną „Porady na zdrady”. Wszyscy klienci Orange dzięki akcji Środy z Orange mają możliwość zakupu dwóch biletów do kina w cenie jednego na dowolny środowy seans.

Oczywiście w lutym nie zabraknie ciekawych wydarzeń specjalnych:

  • 17.02.2017 r. –  ENEMEF: Antywalentynkowa Noc Grozy to nowa świecka tradycja, która powstała z myślą o tych, którzy pragną uciec od przesłodzonej formy Walentynek. W pierwszy piątek po Walentynkach widzowie mają okazję odciąć się od różu, pluszu i serduszek. Na wielkim ekranie obejrzą najlepsze i najbardziej mroczne filmy grozy, które weszły do kin przez kilka ostatnich tygodni! W repertuarze znalazły się:

– mroczny thriller Verbinskiego LEKARSTWO NA ŻYCIE – premierowo!

– niepokojąca i wstrząsająca AUTOPSJA JANE DOE,

– fundujący ostrą jazdę bez trzymanki ZOMBIE EXPRESS,

– przerażający i zaskakujący LAMENT.

  • 21-22.02.2017 r. –  Multikino wspólnie z nc+ pokaże mecze Ligi Mistrzów UEFA na wielkich kinowych ekranach!
  • 23.02.2017 r. – Multikino i British Council zapraszają na retransmisję sztuki Williama Szekspira „Jak wam się podoba”,
  • 25.02.2017 r. – w wybranych kinach sieci Multikino, po raz pierwszy zagości „Rusałka” w reżyserii Mary Zimmerman z The Metropolitan Opera!