PARK17 CENTRUM ZABAW I TRAMPOLIN W BYDGOSZCZY ZAPRASZA!

PARK17 CENTRUM ZABAW I TRAMPOLIN W BYDGOSZCZY ZAPRASZA!

Z początkiem roku w Bydgoszczy, przy ulicy Chodkiewicza 17 został otwarty PARK17 centrum zabaw i trampolin. To pierwsza tego typu inwestycja w naszym mieście i stanowi początek budowy dużego kompleksu sportowego.

Centrum zabaw i trampolin to miejsce idealne dla wszystkich mieszkańców regionu kujawsko-pomorskiego. Motto centrum mówi „U nas wiek nie ma znaczenia”. I rzeczywiście można tu znaleźć atrakcje dopasowane do każdego wieku.

W hali o powierzchni 1000 m2 zostały przygotowane atrakcje; dla młodszych MAŁPI GAJ. Dla starszych TRAMPOLINY Z KOSZAMI, DODGEBALL AREA, BASEN Z GĄBKAMI, ŚCIANKA WSPINACZKOWA. Oczywiście w myśl idei PARKU17 wszystkie atrakcje są dostępne dla osób w każdym wieku.

Oferta PARKU17 jest bardzo szeroka. Obejmuje przestrzeń dla dzieci z animatorem, a dla dorosłych szereg zajęć na trampolinach z profesjonalnym trenerem. Poza tym każdy może skorzystać z atrakcji indywidualnie, z przyjaciółmi, rodziną, dostępne są również bilety grupowe. PARK17 to również ciekawa propozycja dla przedszkoli, szkół. Na takich lekcjach WF-u nie można się nudzić  – zapewnia manager PARKU17.

Warto też wspomnieć, że jest to jedyne miejsce w Bydgoszczy w którym stworzona jest przestrzeń do nauki chodzenia po taśmie (tzw. slackline). Bydgoszcz zasłynęła w świecie z mistrzostw przechodzenia nad rzeką, dlatego chcemy wspierać tą inicjatywę tworząc profesjonalne miejsce do treningów – mówi manager.

Ważnym punktem PARKU17 jest przestrzeń urodzinowa, w której organizowane są imprezy dla dzieci i młodzieży przy współpracy z animatorem lub trenerem (w zależności od wieku uczestników). Jak zapewniają, tych urodzin nie da się zapomnieć, dostarczą solenizantowi i jego towarzyszom moc atrakcji i pozytywnej energii.

PARK17 dołączył do programu Rodzina3+, dzięki czemu karty programu honorowanie są na terenie Centrum.

Dodatkowe informacje: dostępna jest nieodpłatna sieć WIFI, kawiarenka, przewijak dla dzieci, przestrzeń urodzinowa, duży parking, w pobliżu znajdują się sklepy, restauracje.